Meciuri din 16 mai 2021 - scoruri, rezultate live, statistici

România

România

Play-off Liga 1
România

România

Play-out Liga 1
Anglia

Anglia

Premier League
Anglia

Anglia

National League
Spania

Spania

LaLiga
Spania

Spania

Segunda B Grp. III - Relegation Group
Spania

Spania

Segunda B Grp. V - Relegation Group
Spania

Spania

LaLiga2
Spania

Spania

Segunda B Grp. I - Relegation Group
Spania

Spania

Segunda B Grp. II - Second Stage
Spania

Spania

Segunda B Promotion Playoff
Spania

Spania

Segunda B Grp. II - Relegation Group
Spania

Spania

Segunda B Grp. III - Second Stage
Spania

Spania

Segunda B Grp. IV - Relegation Group
Franţa

Franţa

Ligue 1
Italia

Italia

Serie D Grp. I
Italia

Italia

Serie D Grp. A
Italia

Italia

Serie A
Italia

Italia

Serie D Grp. H
Italia

Italia

Serie D Grp. B
Italia

Italia

Serie D Grp. D
Italia

Italia

Serie D Grp. C
Italia

Italia

Serie D Grp. G
Italia

Italia

Serie D Grp. E
Italia

Italia

Serie D Grp. F
Italia

Italia

Serie C Promotion Playoff
Germania

Germania

Oberliga Bremen
Germania

Germania

Oberliga Westfalen
Germania

Germania

Regionalliga Northeast
Germania

Germania

Oberliga Niederrhein
Germania

Germania

Oberliga Baden-Wurttemberg
Germania

Germania

Oberliga Mittelrhein
Germania

Germania

Regionalliga Southwest
Germania

Germania

Oberliga Hessen
Germania

Germania

2. Bundesliga
Germania

Germania

1. Bundesliga
Germania

Germania

3. Liga
Germania

Germania

Oberliga NOFV-Nord
Germania

Germania

Oberliga NOFV-Sud
Germania

Germania

Regionalliga West
Portugalia

Portugalia

Campeonato de Portugal - Promotion Serie B
Portugalia

Portugalia

Segunda Liga
Portugalia

Portugalia

Campeonato de Portugal Liga 3 Qualification Group 8
Portugalia

Portugalia

Campeonato de Portugal - Promotion Serie A
Portugalia

Portugalia

Primeira Liga
Portugalia

Portugalia

Campeonato de Portugal Liga 3 Qualification Group 2
Portugalia

Portugalia

Campeonato de Portugal Liga 3 Qualification Group 5
Portugalia

Portugalia

Campeonato de Portugal Liga 3 Qualification Group 1
Portugalia

Portugalia

Campeonato de Portugal Liga 3 Qualification Group 3
Portugalia

Portugalia

Campeonato de Portugal Liga 3 Qualification Group 6
Portugalia

Portugalia

Campeonato de Portugal Liga 3 Qualification Group 7
Portugalia

Portugalia

Campeonato de Portugal Liga 3 Qualification Group 4
Turcia

Turcia

2. Lig Promotion Playoff
Olanda

Olanda

Eredivisie
Internaţional

Internaţional

CAF Confederation Cup Final Stage
Internaţional

Internaţional

Caribbean Professional Club Championship Grp. D
Internaţional

Internaţional

Caribbean Professional Club Championship Grp. C
Internaţional

Internaţional

Caribbean Professional Club Championship Grp. A
Internaţional

Internaţional

Caribbean Professional Club Championship Grp. B
Grecia

Grecia

Football League Group South
Grecia

Grecia

Football League Group North
Grecia

Grecia

Super League Championship Group
Grecia

Grecia

Super League 2 Promotion Group
Belgia

Belgia

First Division A Playoff Championship Group
Belgia

Belgia

First Division A Playoff ECL Group
Rusia

Rusia

Premier League
Rusia

Rusia

PFL Group 1
SUA

SUA

Major League Soccer
SUA

SUA

USL Championship
SUA

SUA

USL League One
Ucraina

Ucraina

1. Division
Argentina

Argentina

Primera Nacional Zona B
Argentina

Argentina

Federal A Zona B
Argentina

Argentina

Federal A Zona A
Argentina

Argentina

Primera C Apertura
Argentina

Argentina

Primera B Metropolitana Apertura
Argentina

Argentina

Primera Nacional Zona A
Austria

Austria

2. Liga
Austria

Austria

Regionalliga East
Austria

Austria

Regionalliga Middle
Austria

Austria

Bundesliga Championship Group
Bulgaria

Bulgaria

Elite U17 3rd group
Bulgaria

Bulgaria

Women's League
Bulgaria

Bulgaria

Elite U17 2nd group
Bulgaria

Bulgaria

North-East Third League
Bulgaria

Bulgaria

First Professional League Championship Playoff
Bulgaria

Bulgaria

North-West Third League
Bulgaria

Bulgaria

Second Professional League
Bulgaria

Bulgaria

South-East Third League
China

China

Super League Grp. B
China

China

China League First Stage Grp. C
China

China

China League First Stage Grp. B
Croaţia

Croaţia

1. Division
Croaţia

Croaţia

2. Division
Cipru

Cipru

1. Division Relegation Playoff
Cehia

Cehia

1. Liga
Cehia

Cehia

FNL
Danemarca

Danemarca

Danmarksserien Grp. 2
Danemarca

Danemarca

Ligaen U17
Danemarca

Danemarca

1. Division Promotion Group
Danemarca

Danemarca

Superligaen Championship Playoff
Danemarca

Danemarca

2. Division Grp. 2
Danemarca

Danemarca

Danmarksserien Grp. 4
Danemarca

Danemarca

Danmarksserien Grp. 1
Danemarca

Danemarca

Danmarksserien Grp. 3
Danemarca

Danemarca

1. Division Relegation Group
Danemarca

Danemarca

Ligaen U19
Danemarca

Danemarca

Superligaen Relegation Group
Elveţia

Elveţia

1. Liga Grp. 2
Elveţia

Elveţia

1. Liga Grp. 1
Elveţia

Elveţia

1. Liga Grp. 3
Japonia

Japonia

J. League 2
Japonia

Japonia

J. League 3
Japonia

Japonia

J. League
Moldova

Moldova

National Division
Norvegia

Norvegia

Eliteserien
Polonia

Polonia

Ekstraklasa
Polonia

Polonia

2. Division
Polonia

Polonia

1. Division
Suedia

Suedia

Ettan Norra
Suedia

Suedia

Superettan
Suedia

Suedia

Allsvenskan
Ungaria

Ungaria

NB II