Meciuri din 11 aprilie 2021 - scoruri, rezultate live, statistici

România

România

Liga I
România

România

Liga 2 play-off
România

România

Liga 2 play-out grupa B
Anglia

Anglia

Premier League
Spania

Spania

LaLiga
Spania

Spania

Segunda B Grp. V - Relegation Group
Spania

Spania

Segunda B Grp. IV - Promotion Group
Spania

Spania

Segunda B Grp. I - Relegation Group
Spania

Spania

Segunda B Grp. I - Second Stage
Spania

Spania

Segunda B Grp. II - Second Stage
Spania

Spania

Segunda B Grp. II - Promotion Group
Spania

Spania

Segunda B Grp. I - Promotion Group
Spania

Spania

Segunda B Grp. V - Promotion Group
Spania

Spania

Segunda B Grp. III - Second Stage
Spania

Spania

Segunda B Grp. V - Second Stage
Spania

Spania

LaLiga2
Spania

Spania

Segunda B Grp. II - Relegation Group
Spania

Spania

Segunda B Grp. IV - Second Stage
Spania

Spania

Segunda B Grp. III - Promotion Group
Spania

Spania

Segunda B Grp. IV - Relegation Group
Spania

Spania

Segunda B Grp. III - Relegation Group
Franţa

Franţa

Ligue 1
Franţa

Franţa

Ligue 2
Franţa

Franţa

National
Italia

Italia

Serie C Grp. B
Italia

Italia

Serie D Grp. G
Italia

Italia

Serie D Grp. E
Italia

Italia

Serie C Grp. C
Italia

Italia

Serie D Grp. D
Italia

Italia

Serie D Grp. I
Italia

Italia

Serie A
Italia

Italia

Serie C Grp. A
Italia

Italia

Serie D Grp. H
Italia

Italia

Serie D Grp. A
Italia

Italia

Serie D Grp. F
Italia

Italia

Serie D Grp. B
Italia

Italia

Serie D Grp. C
Italia

Italia

Serie B
Germania

Germania

Oberliga Mittelrhein
Germania

Germania

Oberliga NOFV-Sud
Germania

Germania

Oberliga Flens Nord
Germania

Germania

Oberliga Flens Sud
Germania

Germania

Oberliga NOFV-Nord
Germania

Germania

Oberliga Westfalen
Germania

Germania

Oberliga Hessen
Germania

Germania

Oberliga Baden-Wurttemberg
Germania

Germania

Oberliga Bremen
Germania

Germania

3. Liga
Germania

Germania

2. Bundesliga
Germania

Germania

Regionalliga Northeast
Germania

Germania

Oberliga Bayern South
Germania

Germania

Oberliga Niederrhein
Germania

Germania

1. Bundesliga
Germania

Germania

Regionalliga Southwest
Portugalia

Portugalia

Campeonato de Portugal Grp. A
Portugalia

Portugalia

Campeonato de Portugal Grp. F
Portugalia

Portugalia

Segunda Liga
Portugalia

Portugalia

Primeira Liga
Portugalia

Portugalia

Campeonato de Portugal Grp. G
Portugalia

Portugalia

Campeonato de Portugal Grp. C
Turcia

Turcia

2. Lig - White Group
Turcia

Turcia

2. Lig - Red Group
Turcia

Turcia

1. Lig
Turcia

Turcia

Super Lig
Olanda

Olanda

Eredivisie
Olanda

Olanda

Eerste Divisie
Internaţional

Internaţional

CAF Confederation Cup Grp. B
Internaţional

Internaţional

CAF Confederation Cup Grp. A
Internaţional

Internaţional

CAF Confederation Cup Grp. D
Internaţional

Internaţional

CAF Confederation Cup Grp. C
Grecia

Grecia

Super League Championship Group
Grecia

Grecia

Super League 2
Belgia

Belgia

First Amateur Division
Belgia

Belgia

First Division A
Belgia

Belgia

First Division B
Rusia

Rusia

PFL Group 3
Rusia

Rusia

National Football League
Rusia

Rusia

Premier League
Rusia

Rusia

PFL Group 1
Ucraina

Ucraina

Premier League
Argentina

Argentina

Federal A Zona A
Argentina

Argentina

Federal A Zona B
Argentina

Argentina

Primera Nacional Zona A
Argentina

Argentina

Primera Nacional Zona B
Argentina

Argentina

Primera B Metropolitana Apertura
Austria

Austria

Bundesliga Championship Group
Austria

Austria

Regionalliga Middle
Austria

Austria

Regionalliga East
Austria

Austria

2. Liga
Bulgaria

Bulgaria

South-East Third League
Bulgaria

Bulgaria

North-West Third League
Bulgaria

Bulgaria

North-East Third League
Bulgaria

Bulgaria

Second Professional League
Bulgaria

Bulgaria

Women's League
Bulgaria

Bulgaria

First Professional League
Croaţia

Croaţia

2. Division
Croaţia

Croaţia

1. Division
Cipru

Cipru

2. Division
Cipru

Cipru

1. Division Championship Playoff
Cehia

Cehia

FNL
Cehia

Cehia

1. Liga
Danemarca

Danemarca

2. Division Grp. 1
Danemarca

Danemarca

2. Division Grp. 2
Danemarca

Danemarca

Danmarksserien Grp. 4
Danemarca

Danemarca

Superligaen Championship Playoff
Danemarca

Danemarca

1. Division Relegation Group
Danemarca

Danemarca

Superligaen Relegation Group
Elveţia

Elveţia

Promotion League
Elveţia

Elveţia

1. Liga Grp. 1
Elveţia

Elveţia

1. Liga Grp. 3
Elveţia

Elveţia

Super League
Elveţia

Elveţia

1. Liga Grp. 2
Izrael

Izrael

Ligat HaAl Relegation Group
Izrael

Izrael

Ligat HaAl Championship Group
Japonia

Japonia

J. League 3
Japonia

Japonia

J. League
Japonia

Japonia

J. League 2
Moldova

Moldova

National Division
Norvegia

Norvegia

2. Divisjon Avd. 2
Norvegia

Norvegia

Eliteserien
Norvegia

Norvegia

2. Divisjon Avd. 1
Norvegia

Norvegia

1. Divisjon
Polonia

Polonia

2. Division
Polonia

Polonia

Ekstraklasa
Polonia

Polonia

1. Division
Serbia

Serbia

Prva Liga
Serbia

Serbia

Super Liga
Suedia

Suedia

Allsvenskan
Suedia

Suedia

Superettan
Suedia

Suedia

Ettan Norra
Suedia

Suedia

Ettan Soedra
Ungaria

Ungaria

NB II
Ungaria

Ungaria

NB I